Pożyczki dla prawników

Prawnicy należą do grupy, która ma specjalne względy w oczach wielu banków oraz innych instytucji finansowych. Pożyczka gotówkowa dla prawników jest jedną z wielu typów pożyczek przeznaczonych dla konkretnych grup zawodowych dostępnych tylko dla osób wykonujących określone zajęcie.

Inną grupą zawodową traktowaną w sposób szczególny przez niektóre banki i instytucje finansowe są policjanci. Pożyczki gotówkowe dla policjantów mogą wahać się w granicach od 500 złotych do ponad 100-u tysięcy. Ważnym aspektem takich kredytów jest niższe oprocentowanie niż ma to miejsce w przypadku innych kredytów.

Pożyczka dla prawników także jest ciekawym pomysłem na przyciągnięcie jak największej liczby klientów z tej grupy zawodowej. Zaletami takiego produktu są (oprócz oprocentowania) wysokie kwoty dostępne bez poręczeń, możliwość wyboru daty spłaty, możliwość skrócenia lub wydłużenia okresy spłaty itp.

Pożyczki gotówkowe dla prawników mogą, zatem skusić niejednego przedstawiciela tego elitarnego poniekąd zawodu. Im więcej osób zaciąga takie kredyty tym więcej osób jest nim zainteresowana. Banki mają na celu dotarcie do jak największej liczby członków danej grupy ludzi wykonujących ten sam zawód.

Jak zatem widać różnego rodzaju instytucje finansowe stawiają sobie za cel zdobycie nowych klientów dzięki wyspecjalizowanym ofertom skierowanych do konkretnych osób mających wspólne cech. Czy są to grupy wiekowe, zawodowe, czy określa je przeznaczenie kredytu itp. Pożyczki dla prawników są jednym z takich rozwiązań.

Jeżeli chodzi o kredyty skierowane do konkretnych grup to jeszcze jednym przykładem może być pożyczka dla emigrantów. Jakiś czas temu nie były one dostępne ale idąc z duchem czasu wiele banków włączył je do swoich ofert.

nauczyciele
pożyczki dla nauczycieli
firmy
pożyczki dla firm MŚP
rolnicy
pożyczki dla rolników
renciści
pożyczki dla rencistów