Pożyczki dla górników

Wiele grup zawodowych może liczyć na specjalne traktowanie w części banków a także instytucji finansowych. Przykładem takiej sytuacji mogą być pożyczki dla górników. Wykonują oni bardzo niebezpieczny zawód. Nie jest to raczej dobrze widziany w oczach bankierów zawód ze względu na to niebezpieczeństwo. Jednak w niektórych instytucjach zajmujących się udzielaniem różnego rodzaju kredytów mogą oni liczyć na preferencyjne pożyczki (w tym przypadku chodzi o specjalne traktowanie klientów przez banki).

W podobnej sytuacji znajdują się również strażacy. Pożyczki dla strażaków udzielane są na bardzo ciekawych warunkach. Dużym plusem jest skrócenie formalności oraz możliwość otrzymania kredytu praktycznie od razu. Dodatkowym atutem jest również oprocentowanie, któro jest dużo niższe w stosunku do innych pożyczek.

Pożyczki gotówkowe dla górników mogą sięgać od 500 złotych do ponad 100 tysięcy złotych. Takie sumy mogą już zadowolić wielu konsumentów. Należy jednak, jak przy wszystkich kredytach zachować ostrożność, aby nie popaść w długi.

Pożyczka dla górników może również przybrać formę szybkich kredytów udzielanych od ręki. Tutaj jednak należy uważać na wysokie koszty kredytu, które są często sprytnie ukryte i mogą przyprawić o niezły ból głowy. Dodatkowym minusem może być również wysokie oprocentowanie.

Biorąc pod uwagę wady i zalety różnych kredytów należy stwierdzić, że pożyczka gotówkowa dla górników podobnie jak dla innych osób ma swoje zalety, z których warto korzystać, ale również wady, na które trzeba uważać.

Innym rodzajem kredytów, które także są udzielane na specjalnych warunkach są kredyty preferencyjne. Jako przykład kredytów preferencyjnych można podać pożyczki dla powodzian (tego typu pożyczki są dotowane przez rząd). Są one jednak trochę inne, ponieważ są związane z klęską, która dotknęła mieszkańców określonych terenów.

nauczyciele
pożyczki dla nauczycieli
firmy
pożyczki dla firm MŚP
rolnicy
pożyczki dla rolników
renciści
pożyczki dla rencistów